Pomagamy widzieć lepiej. Okulary najwyższej jakości.
Odwiedź nasze salony

Okulary - Zakład optyczny Look Optyk we Wrocławiu

Witamy na stronie zakładu optycznego Look Optyk we Wrocławiu. Zapewniamy kompleksową pomoc w diagnozowaniu i korekcji wad wzroku u osób w każdym wieku. Realizujemy dobór szkieł korekcyjnych z dofinansowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia.
Jako zakład optyczny oferujemy szeroki wybór szkieł z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika, jak również profesjonalną pomoc w doborze opraw do kształtu twarzy, wieku czy oprawy oczu. Dobieramy okulary korekcyjne, do noszenia na co dzień, do czytania, do pracy biurowej, progresywne, z antyrefleksem, dla kierowców, dla dzieci, przeciwsłoneczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Czekamy na Państwa we Wrocławiu, przy ul. Kościuszki 86/1A.

W salonie Look Optyk we Wrocławiu znajdziecie Państwo kompleksową pomoc w zakresie oceny i korekcji wad wzroku u pacjentów w każdym wieku. Przeprowadzamy bezpłatne badanie wad refrakcji wzroku. Dzięki temu tu, na miejscu, można dopasować okulary, które nie tylko poprawią jakość widzenia, ale także zapobiegną pogłębianiu się wady. Oferujemy szeroki wybór szkieł dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika, jak również profesjonalny dobór opraw do kształtu twarzy i oprawy oczu.

Nie tylko okulary przeciwsłoneczne...

Wykonujemy tanie okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne (w tym fotochromowe), dla dzieci, dla kierowców, progresywne, z antyrefleksem, biurowe i wiele innych. Oferujemy najmodniejsze oprawy od polskich i zagranicznych producentów, w zróżnicowanych cenach. Duży wybór okularów pozwala nam trafiać w oczekiwania szerokiego grona Klientów. Wykonujemy szkła korekcyjne przeciwsłoneczne dostosowane do wady wzroku. Dobry optyk pomoże wybrać soczewki odpowiednie nie tylko do pracy i czytania, ale także do jazdy samochodem czy uprawiania sportu. Prawidłowe dopasowanie szkieł w salonie optycznym to pewność komfortu i odpowiedniej ochrony oczu przed promieniowaniem UVA i UVB. Realizujemy recepty na szkła i uznajemy refundację NFZ. Look Optyk we Wrocławiu to salon dla wszystkich osób poszukujących idealnych rozwiązań dla swojej wady wzroku.

Refundacja okularów NFZ


NFZ

Osoby z wadą wzroku mogą ubiegać się o dofinansowanie do zakupu szkieł z Narodowego Funduszu Zdrowia. Refundacja okularów NFZ obejmuje same soczewki. Klient ponosi całkowity koszt opraw, robocizny i ewentualnie dodatkowych uszlachetnień szkieł. Aby ubiegać się o dofinansowanie z funduszu należy otrzymać receptę na okulary od lekarza okulisty, który ma podpisaną umowę z NFZ. Receptę należy potwierdzić w lokalnym oddziale NFZ i dopiero wtedy można udać się do salonu optycznego.

Badanie wzroku

Bezpłatne badanie wad refrakcji wzroku. Profesjonalna i kompleksowa obsługa.
czytaj więcej

OKULARY

Korekcyjne, słoneczne, ochronne, progresywne, dla dzieci, kierowców, sportowców, do komputera.
czytaj więcej...

OKULARY PROGRESYWNE

Specjalistyczny dobór okularów progresywnych. Zapewniamy gwarancję adaptacji.
czytaj więcej...

OCHRONA PRZED SŁOŃCEM

Pełna gama szkieł fotochromowych oraz barwionych.
czytaj więcej...

Bogata oferta oprawek

Dopasuj model do swojego stylu.

Okulary słoneczne

Chroń swoje oczy przed promieniami UV.

Okulary progresywne

Profesjonalny dobór okularów progresywnych z gwarancją adaptacji.

Okulary fotochromowe

Pełna gama soczewek przyciemniających się.

Badanie wzroku

Bezpłatne badanie refrakcji (ostrości wzroku).

Okulary dla dzieci

Bezpieczeństwo i piękny design.

Soczewki okularowe

Najwyższa jakość polskich i światowych producentów.

Profesjonalny zespół

Jesteśmy profesjonalną szlifiernią optyczną.

Promocje

Promocja

Dla zwiększenia komfortu w cyfrowym świecie

para soczewek

Blue Control Hoya lub BLUE UV JZO 340 zł

 

 

Partnerzy

Znane i sprawdzone marki dostępne dla Ciebie!

Przejdź do wybranego katalogu klikając poniżej.