Bezpłatne badanie wzroku

LOOK OPTYK ul.Kościuszki 86/1A
50-441 Wrocław
woj. dolnosląskie
tel. kom. 502 337 137

PON. - PT. 10:00 - 18:00
SOB. 9:00 - 13:00
e-mail: optimabiuro@wp.pl

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, dlatego niezwykle ważne jest, aby prawidłowo o niego zadbać. Czasami wydaje się nam, że możemy odłożyć wizytę u specjalisty. W rzeczywistości nieustanne przekładanie tej wizyty na później prowadzi do dalszego pogorszenia stanu zdrowia oczu. Korekcja wzroku nie tylko poprawi jakość Twojego widzenia, ale także pozwoli uniknąć szybszego pogłębienia się wady. W naszym salonie specjalista wykona badanie wzroku autorefraktometrem, następnie za pomocą okularów probierczych i rzutnika optotypów dobierze optymalną korekcję okularową. Nie czekaj więc w kolejkach, nie korzystaj z okularów członków rodziny, skontaktuj się z nami, zadbaj o swój wzrok i skorzystaj z bezpłatnego badania w naszym salonie. Zapewniamy także fachową pomoc w doborze i dopasowaniu oprawy.

Terminy badania wzroku:

LOOK OPTYK ul.Kościuszki 86/1A
50-441 Wrocław
tel. 502 337 137

PON. - PT. 8:30 - 18:29 BADANIE
SOB. 10:00 - 13:00 BADANIE

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dlaczego warto systematycznie wykonywać badanie wzroku?

Najczęściej pacjenci zgłaszają się do okulisty, gdy już nie mają wątpliwości co do pogorszenia widzenia i szukają pomocy. Tymczasem wczesne wykrycie wady i rozpoczęcie leczenia korekcyjnego może spowolnić lub zahamować jej postęp, co znacząco wpływa na komfort życia pacjenta.
Badanie okulistyczne jest elementem badań okresowych wykonywanych na skierowanie zakładu pracy. Osoby, które pracują w środowisku niesprzyjającym higienie wzroku (zakłady produkcyjne, hutnictwo, spawalnictwo, ale też długotrwała praca przy komputerze), powinny badać wzrok regularnie. Tym bardziej, jeżeli w rodzinie występowały już wady wzroku i choroby oczu.

Pracownia

Okulary wykonywane są przez dyplomowanych optyków z wieloletnim doświadczeniem.

Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach firmy HUVITZ.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dajemy gwarancję na wykonane okulary (2 lata). Na nas zawsze możesz polegać.

 

 

Partnerzy

Znane i sprawdzone marki dostępne dla Ciebie!

Przejdź do wybranego katalogu klikając poniżej.